en
Новости

Одержано міжнародний сертифікат відповідності підприємства вимогам стандарту ISO 3834

   •  
   •   Одержано міжнародний сертифікат відповідності підприємства вимогам стандарту ISO 3834
->3094


Блог
Блог
Алексей Пархоменко28 лютого 2020р. відбулася знакова подія для підприємства ТОВ «КМЗП» – одержано міжнародний сертифікат відповідності підприємства вимогам стандарту ISO 3834 (частина 2. Всебічні вимоги до якості) та європейський сертифікат відповідності підприємства вимогам стандарту EN 1090 (Виконання сталевих конструкцій).

ТОВ «Міжнародний науково-технічний центр забезпечення якості та сертифікації «ПАТОНСЕРТ» (Україна) спільно з DVS ZERT GmbH (Німеччина), акредитованим європейським органом Deutsche Accreditation Body GmbH (DAkkS)), провели оцінку і сертифікацію зварювального виробництва ТОВ «КМЗП»

Якість зварних з'єднань має, перш за все, не перевірятися, а забезпечуватися в процесі виробництва. Це означає, що зварювання вимагає безперервного управління конкретними технологічними процесами. ISO 3834-2 регламентує як вимоги до якості зварювання, так і встановлює засоби управління цими технологічними процесами.

Отриманий сертифікат відповідності виробничого контролю згідно EN1090 підтверджує, що всі вимоги, які пред'являються до операцій виробничого процесу і їх контролю, відповідають європейським вимогам. Цей сертифікат дозволяє підприємству реалізацію металевих конструкцій в країни Європи.

В рамках робіт з сертифікації проведено серію навчань персоналу підприємства у відповідності з міжнародними та європейськими нормами (зварники різних способів зварювання, фахівці з неруйнівного контролю, інженери-міжнародники IWE), приведено у відповідність до вимог стандартів організацію процесів та ведення документації на підприємстві. Проведено зварювання виробничих зразків з європейських марок сталей (груп 1.3, 5.1). Зразки було передано в лабораторію ІЕЗ ім. Є.О. Патона НАН України, де після проведення необхідних випробувань було отримано позитивні результати, які свідчать про освоєння технології зварювання даних сталей різними способами зварювання у різних просторових положеннях та досягнення зварниками необхідних вмінь та навичок для якісного виконання робіт з європейськими матеріалами.

Вручення сертифікатів проводили Директор МНТЦ «ПАТОНСЕРТ» Надія Проценко та провідний аудитор DVS ZERT GmbH Ганс Гросс.

Представники органів з сертифікації, Надія Проценко та Ганс Гросс відзначили, що сертифікати були отримані підприємством заслужено, а сертифікація зайняла відносно невеликі терміни, що свідчить про високий рівень організації на підприємстві та професіоналізм і злагодженість команди фахівців підприємства, оцінили високий рівень позитивних змін, які відбуваються на підприємстві. В свою чергу Олексій Пархоменко подякував усім за проведену роботу та зауважив, що вказана сертифікація – лише перший крок для відкриття європейського ринку і в подальшому перелік продукції, сертифікованої згідно міжнародних та європейських норм буде розширено.

* Для збільшення та перегляду інформації натисніть на Сертифікат


Присоединяйтесь!