en
Новости

КМЗП починає впровадження W2E проектів за моделлю державно-приватного партнерства

   •  
   •   КМЗП починає впровадження W2E проектів за моделлю державно-приватного партнерства
->831


Блог
Блог
Алексей ПархоменкоКомпанія «КМЗП» починає процес формування групи по управлінню проектами W2E у рамках програми державно-приватного партнерства. Це пов'язано, в першу чергу, з відсутністю на сьогодні інших шляхів впровадження великомасштабних і фінансово містких проектів (із-за великих ризиків, відсутності серйозних інвесторів, гарантій і банальної економічної доцільності проектів). Проекти W2E критично потрібні для України, оскільки накопичення сміттєвих ресурсів у країні нестримно зростає. І вже більше йдеться не про економічну доцільність впровадження цих проектів, а про екологічну безпеку українців та їх нащадків.

W2E

Програма державно-приватного партнерства є практично інноваційною моделлю реалізації великих і насущних проектів в Україні. Це дозволяє уникнути негативних чинників, які мають місце при впровадженні подібних проектів — таких, як політика, популізм, корупція, відсутність бажання, замовлені акції, крадіжка, безгосподарність, безвідповідальність, нескоординовані дії і багато їнших.

Основною проблемою втілення проектів за програмою державно-приватного партнерства була недосконалість законодавчої бази, відсутність знань і досвіду в роботі з цією моделлю, нездатність довести почате до кінця, небажання займатися довгостроковими проектами, що унеможливлюють швидку наживу або крадіжку.

Компанія «КМЗП» вважає, що настав критичний час, коли необхідно припиняти популізм і негайно починати впровадження W2E проектів за моделлю державно-приватного партнерства. Ми починаємо робити реальні і рішучі дії.

Про етапи нашого просування в цьому напрямі ми із задоволенням ділитимемося з вами в наших блогах. Ми також будемо вдячні за співпрацю і моральну підтримку впродовж цього нелегкого, але вкрай необхідного для всіх нас, українців, шляху.Присоединяйтесь!