en
Новости

Інвестиції у майбутнє

   •  
   •   Інвестиції у майбутнє
->907


Блог
Блог
Алексей ПархоменкоСучасний світ швидко змінюється і диктує нам свої умови, надаючи кожному з нас вибір: або дотримуватися нових умов, або залишатися вчорашньою історією.

Останнє, зрозуміло, не наш шлях. «КМЗП» — інноваційна сучасна компанія, яка швидко розвивається, рухається в ногу з часом і постійно удосконалюється.

Держава Україна чітко визначила зовнішньополітичний курс на євроінтеграцію, ми вже маємо безвізовий режим, росте довіра іноземних партнерів. Для досягнення успіху в цих сприятливих умовах зближення з країнами Євросоюзу українські компанії повинні постійно і негайно підвищувати рівень якості, створювати інноваційні технології, оптимізувати виробництво, розвивати зарубіжні ринки збуту, впроваджувати максимальну автоматизацію процесів і бути в тренді останніх напрямів і подій.

Саме так бачить своє сьогодення і майбутнє компанія «КМЗП». Прагнучи до фінансової незалежності і стабільності, вона дивиться далеко в майбутнє і розвиває нові види діяльності, які дозволять нівелювати об'єктивні ризики кон'юнктури ринку. Керівництво компанії розуміє, що для стрімкого зростання і розвитку потрібні достатні фінансові інструментарії. Все інше — велике бажання стати одними з кращих і перших, знання, навички, досвід професіоналів і споживачі — у «КМЗП» є.

Інвестициї у майбутнє

В Україні існує не так багато можливостей залучити достатнє фінансування для розвитку, особливо для компаній, які не мають багатомільйонних оборотів і прибутків. Згадую, як під час наших переговорів з одним із провідних фінансових фахівців найбільшої інвестиційної інституції з його вуст прозвучала дуже містка і однозначна фраза, що реально характеризує наявні можливості по залученню фінансування в Україні: «по своєму ліжку простягай ніжки». Гроші у кредиторів та інвесторів є, їх досить багато і їх готові інвестувати, але дуже мало компаній, які відповідають необхідним критеріям. Вплинули на це багато чинників: тривала ізольованість від капіталістичного світу, політична нестабільність, кризи, невміння правильно вибудовувати бізнес і витримувати конкуренцію і т. п.

На превеликий жаль, слова цього фахівця — правда. Для отримання фінансування у вигляді кредитів треба відповідати ряду критеріїв (обороти, історія, прибуток, активи і т. д.). Для отримання фінансування у вигляді інвестицій треба виконати ряд дорогих і розтягнутих за часом стандартних процедур. Класичні схеми кредитування або інвестування практично однакові у всьому світі. При необхідності залучення значних об'ємів коштів вони вимагають, щоб компанія сама по собі мала великі ресурси: капітал, активи, прибутки, фінансові можливості для розробки та аналізу бізнес-плану і надання експертиз щодо нього від загальновизнаних світових компаній, проведення ряду перевірок, due diligence, аудитів, оцінок і т. д. Тому компанії, які намагаються залучити фінансування для розвитку, мають бути спроможними спочатку чи такими, що стали спроможними. Або розраховувати на фінансування, домірне їх поточному фінансовому стану, чи значно менше. Про проекти на етапі стартап можна говорити довго, це окрема тема. Перспективна, як правило, у невеликих за стартовими фінансовими апетитами сферах — IT або ноу-хау.

Інвестициї у майбутнє

Пройшовши великий шлях пошуку можливих джерел фінансування власних амбітних перспективних проектів, компанія «КМЗП» більш ніж півроку тому дійшла висновку, що кращим і найбільш вірогідним способом залучити фінансування можна тільки шляхом створення міжнародного акціонерного холдингу, до якого увійдуть усі активи Групи Компаній Енергетик. Цей холдинг має бути не лише інструментом для залучення фінансування, в якому структуровані усі наші компанії і види бізнесу. Він повинен зробити наш бізнес зрозумілим і публічним для всіх, орієнтованим, у тому числі, і на зарубіжного споживача, а також притягнути інтерес з боку зацікавлених іноземних фінансових інституцій і суб'єктів.

Впродовж останнього часу компанія «КМЗП» пройшла важкий і довгий підготовчий шлях по виведенню Групи Компаній Енергетик на зарубіжні ринки капіталу і збуту. Ми зупинили свій вибір на австрійському ринку з ряду причин, перераховувати які можна достатньо довго. Проте ми повністю впевнені, що цей вибір був зроблений нами вірно.

Нами була виконана дуже велика робота по структуризації бізнесу, його публічності, розробці концепції і стратегії нашого розвитку. І цей шлях ще не завершений. Наша компанія уклала контракт і працює з однією з найбільших і авторитетних інвестиційно-консалтингових компаній Австрії. Завдяки нашій наполегливій і системній роботі, а також високому професіоналізму австрійських партнерів наша компанія все більше наближається до можливостей доступу до зарубіжних ринків капіталу, що зможе дати нам новий поштовх у розвитку і втіленні власних амбітних проектів у життя.

І ми не боїмося цього, оскільки чітко розуміємо і усвідомлюємо свій величезний, але доки ще не реалізований потенціал.

Ми точно розуміємо, що ми робимо, на що ми здатні і чого ми гідні. Тому ми цілеспрямовано і системно просуваємося в напрямах залучення зарубіжного фінансування і стрімкого розвитку.


Присоединяйтесь!